Na czym polega pranie ekstrakcyjne tapicerki?

Na czym polega pranie ekstrakcyjne tapicerki?

Zastanawiasz się, jak skutecznie pozbyć się plam z tapicerki Twojego samochodu? Nie wiesz, w jaki sposób możesz się rozprawić z nieprzyjemnymi zapachami oraz uprzykrzającymi życie zabrudzeniami? Jest wiele sposobów na to, a jednym z nich jest ekstrakcyjne pranie tapicerki. Co to jest, spytasz się pewnie. Jeśli Cię ciekawi odpowiedź na to pytanie i chcesz poznać zalety takiej konserwacji tapicerki, to zostań na stronie. Zapraszamy do lektury!

Pranie ekstrakcyjne tapicerki krok po kroku

Żeby wyprać ekstrakcyjnie tapicerkę, potrzebny jest odpowiedni sprzęt i detergenty. Najczęściej zajmują się nim wyspecjalizowane firmy od konserwacji tapicerki. Na czym polega pranie ekstrakcyjne? Otóż polega na naniesieniu płynu myjącego na myty kawałek tapicerki, po czym jest on wciągany przez specjalną wciągarkę razem z brudem. Dzieje się to dzięki maszynie zwanej ekstraktorem. Specjalista, który podejmuje się wyzwania ekstrakcyjnego prania tapicerki , dobiera odpowiedni środek chemiczny oraz odplamiacz, tak, aby dobrze domyć siedzenia w Twoim aucie. Jakie są zalety prania ekstrakcyjnego? Co dzięki niemu zyskujesz? Zostań na stronie, aby dowiedzieć się więcej.

Zalety prania ekstrakcyjnego

Skoro wiesz już, czym jest czyszczenie ekstrakcyjne tapicerki, to czas poznać jego zalety. Jakie korzyści płyną z takiej konserwacji obicia samochodowego?

  • Likwiduje wszystkie nieprzyjemne zapachy, neutralizując odór i przepocenia.
  • Przedłuża żywotność obicia samochodowego, dzięki czemu Twój samochód będzie dłużej wyglądać jak nowy.
  • Po zastosowaniu odpowiednich środków chemicznych nie ma śladu mycia ani osadu po nim.
  • Usuwa najcięższe plamy w tym z oleju, wina czy tłustego jedzenia, dzięki czemu możesz zapomnieć o nieprzyjemnych plamach na Twojej samochodowej tapicerce.
  • Poprawia jakość jazdy i odczuć pasażerów w wymytym pojeździe.

Oczywiście to tylko niektóre z zalet, które posiada czyszczenie ekstrakcyjne tapicerki samochodowej. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat auto detailingu, to zapraszamy na nasz blog!