Folia ochronna na samochód


Folie ochronne na samochód uznawane są obecnie za najlepsze zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Odznaczają się niezwykłą trwałością – okres ich przydatności wynosi do 10 lat. Ponadto są wyjątkowo odporne i zupełnie niewidoczne. To najlepsze rozwiązanie dla właścicieli pojazdów, których nadrzędnym priorytetem jest ochrona przed otarciami, zarysowaniami, zadrapaniami i odpryskami lakieru.

Samochód po usłudze zabezpieczenia folią ochronną bez przeszkód poddawać można tradycyjnemu myciu – nie wymaga żadnych wyspecjalizowanych czynności pielęgnacyjnych.

Jakie są właściwości folii ochronnej?

Folia ochronna wykazuje doskonałe właściwości zabezpieczające przed czynnikami zewnętrznymi w tym: szkodliwymi odczynami zasadowymi i kwaśnymi, promieniowaniem UV wpływającym na blaknięcie lakieru oraz drobnymi zarysowaniami, otarciami oraz odpryskami. Jedną z najbardziej spektakularnych właściwości folii jest jej zdolność do samoregeneracji – powstałe uszkodzenia ulegają samoczynnej naprawie pod wpływem ciepła i czasu.

e90a5493.jpg
e90a5419.jpg
e90a5453.jpg
e90a5447.jpg

Gdzie sprawdzi się folia ochronna na samochód?


Gdzie sprawdzi się folia ochronna na samochód? Na to pytanie można odpowiedzieć na kilka sposobów. Po pierwsze sprawdzi się na całej karoserii i przednich reflektorach. Po drugie – sprawdzi się na autach rożnego typu, w różnym wieku i różnej wielkości. Po trzecie – sprawdzi się w deszczu, wilgoci, intensywnym promieniowaniu słonecznym oraz zimą, kiedy drogi posypywane są solą oraz innymi agresywnymi chemicznie substancjami. Folie, które kładziemy na auta, a także specyfiki, jakich używamy podczas tego zabiegu, pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu zarówno my, jak i nasi klienci, mogą mieć pewność, że auto poddane zabiegowi oklejania folią ochronną zostanie zabezpieczone w najlepszy możliwy sposób. Jeśli więc planujesz okleić swoje auta, zadzwoń do nas już dziś! Obsługujemy nie tylko klientów z Krakowa, ale też szeroko pojętego regionu.

Aplikacja folii ochronnej na samochód

Właściwe zabezpieczenie samochodu folią ochronną wymaga dużej precyzji i umiejętności. Podczas aplikacji stosujemy najefektywniejsze, a zarazem najmniej inwazyjne metody. Poniżej prezentujemy krok po kroku, jak przebiega cały proces.


Mycie Detailingowe

Przygotowanie do aplikacji

Apikacja folii

Wykończenie

Ochrona przed zarysowaniami i otarciami

Ochrona przed zarysowaniami i otarciami

Folia tworzy barierę ochronną, uniemożliwiającą powstanie uszkodzeń mechanicznych: przetarć, zarysowań i odprysków spowodowanych np. uderzeniami żwiru czy kamieni.

Zupełna transparentność

Zupełna transparentność

Folia ochronna na samochód pozostaje zupełnie transparentna – jest właściwie nie do odróżnienia od lakieru.

Ochrona przed chemią i związkami organicznymi

Ochrona przed chemią i związkami organicznymi

Folia ochronna zapewnia odporność lakieru na wszelkie czynniki chemiczne zagrażające bezpieczeństwu lakieru.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Ochrona przed promieniowaniem UV

Codzienna ekspozycja na promienie słoneczne powoduje stopniowe zmiany koloru lakieru. Aplikacja folii ochronnej zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Liczne zalety folii ochronnych na samochód

Zabezpieczenie auta przy użyciu folii ochronnych to obecnie najskuteczniejsza metoda na rynku. Nie tylko jest gwarancją skutecznej ochrony lakieru, ale także innych elementów, takich jak np. przednie reflektory. Prezentujemy najważniejsze korzyści płynące ze stosowania folii ochronnych na samochód.


Cennik – folie ochronne

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem poszczególnych usług związanych z aplikacją folii ochronnych na samochód. Wykaz uwzględnia także czas wykonania danej czynności.

Usługa Czas realizacji Cena
Pakiet 1 (zderzak przedni, reflektory)  2 - 3 dni
Pakiet 2 (zderzak, reflektory, 1/3 maski, 1/3 błotników, lusterka)  2 - 3 dni

Pakiet 3 (zderzak, reflektory, maska, błotniki, lusterka, klamki)  2 - 3 dni

Pakiet Pełny (wszystkie lakierowane elementy nadwozia)  7 dni
wycena ind.
Folia ochronna zabezpieczająca szybę czołową wewnętrzną
 3 - 5 godzin
Półka bagażnika (przestrzeń załadunkowa)  3 - 5 godzin
Progi zewnętrzne  3 - 5 godzin
Progi wewnętrzne (wnęki drzwiowe)  3 - 5 godzin

Lorem ipsum...

Wybierz zakres pielęgnacji

Wybierz rodzaj renowacji lakieru

Określ czas i rodzaj zabezpieczenia

Zarezerwuj termin

Wycena i rezerwacja

Poznaj koszty i zakres naszych usług

  • pielęgnacyjnych,
  • renowacji lakieru,
  • ochrony lakieru i wnętrza,
  • stylizacji pojazdu.

Po przygotowaniu kosztorysu przez konfigurator istnieje możliwość przesłania oferty na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

rezerwacja terminu

Rezerwacja bezpłatnej konsultacji

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji. Zarezerwuj termin z wyprzedzeniem, określając dokładnie, czego potrzebujesz i ile masz czasu.


Jestem zainteresowany:
Wybierz kategorię usług:
Wybierz usługę:
Pielęgnacja
Renowacja
Ochrona
Stylizacja
Preferowane godziny kontaktu:
Zadzwoń teraz

Sprawdź pozostałe usługi pielęgnacyjne

Sprawdź dedykowane usługi pielęgnacyjne dla twojego samochodu lub skorzystaj z atrakcyjnych ofert na kompleksowe pakiety pielęgnacyjne. 

Mycie detailingowe

Mycie detailingowe

Właściwe mycie samochodu oraz jego oczyszczanie i osuszanie jest bardzo ważne. Prezentowa przez nas oferta nieporównywalnie różni się od mycia samochodu na zwykłej myjce.

Więcej
Mycie detailingowe

Mycie detailingowe

Właściwe mycie samochodu oraz jego oczyszczanie i osuszanie jest bardzo ważne. Prezentowa przez nas oferta nieporównywalnie różni się od mycia samochodu na zwykłej myjce.

Więcej
Czyszczenie ekstrakcyjne tapicerki

Czyszczenie ekstrakcyjne tapicerki

Dokładne czyszczenie pozwala usunąć największy brud oraz drobnoustroje które pojawiły się nawet głęboko w strukturze , a przy tym odżywia  i przedłuża jej żywotność.
Więcej

Używamy plików cookies.

Zamknij